(044) 494-10-12
24 години +

Акції

Відбілювання зубів у стоматологічних клініках МЕДЛАЙФ

3234 СИСТЕМИ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ у клініках МЕДЛАЙФ

Стоматологічні клініки МЕДЛАЙФ пропонують чотири швидкі й безпечні варіанти професійного відбілювання зубів у стоматологічному кабінеті. Вони демонструють блискучі результати вже після першої процедури – або в декілька кроків.

 

1.    Професійне відбілювання зубів системою Opalescence XtraBoost, США
2.    Лазерне відбілювання зубів системою Heydent JW Power Bleaching Laser with AMD Picasso
3.    Косметичне відбілювання зубів системою White Light (Tooth Whitening System)
4.    Косметичне експрес – відбілювання зубів системою White Smile

Капи - елайнери американської компанії OrthoSnap

orthosnap-akciya

Нічого зайвого - лише посмішка!

Створені для виняткову гнучкість в лікуванні - і для збереження виключного комфорту і легкості при носінні в звичайному житті.

Виправлення прикусу без косметичних незручностей -природно для звичайних брекетів.

Прозорі, знімні пластикові елайнери (aligners) м'яко повертають Ваші зуби на потрібну позицію - інноваційна і унікальна система дозволяє Вашому лікарю-стоматологу підготувати для Вас найкращий план лікування і досягти потрібних результатів в рекордний час.

Інноваційна унікальна систему виправлення прикусу у дорослих і дітей. - випрямлення зубного ряду за допомогою набору прозорих знімних пластикових кап - елайнери (aligners).

Кожен з елайнери (aligners) поступово зсуває Ваші зуби в правильну позицію. Протягом всього процесу лікування система OrthoSnap (Орто Снеп) дозволяє скорегувати план лікування і домогтися найкращого ефекту для вирівнювання Ваших зубів.

Для виробництва своїх елайнери (aligners) OrthoSnap використовує прозорі матеріали, схвалені FDA. Ваша посмішка кардинально змінитися - в той час, як Ви будете продовжувати жити звичним для Вас життям.

Елайнери (aligners) так ідеально підходять до Ваших зубах - що Ви навіть не згадаєте про те, що носите їх. Вони легко знімаються - для їжі або очищення.

Звичайні металеві брекети більше не будуть перешкодою для Вашої посмішки.

У кожному окремому випадку необхідно проконсультуватися з лікарем. Ціни уточнюйте у адміністратора.