(044) 494-10-12
24 години +

Новини

2019-09-26 13:34

Лікування зубів уві сні

Незважаючи на постійну модернізацію стоматологічної галузі, лікування зубів все ще залишається для більшості дітей і дорослих процедурою не дуже приємною, іноді болючою, часто нудною і стомлюючою. Тому, сучасна стоматологія не може бездіяльно спостерігати за цими нюансами і активно береться за їх усунення.

Стоматологічна клініка "Медлайф Люкс" крокує в ногу з часом, ретельно стежить за своєчасним і постійним розвитком свого персоналу, також, розширює спектр послуг, що надаються, і вже використовує в своїй роботі сучасний метод лікування зубів уві сні. Це дозволяє виконати всі необхідні медичні маніпуляції без болю і не викликає негативних переживань і відчуттів.

Перш за все, лікування уві сні показано пацієнтам з вираженою стоматофобією (нездоланний страх стоматологічного лікування); з низьким больовим порогом; при алергічних реакціях на місцеві знеболюючі препарати (які використовуються лікарем-стоматологом); при складному і тривалому лікуванні (видаленні декількох зубів, установці імплантатів), а також, для дорослих і маленьких пацієнтів з сильним блювотним рефлексом.

Окрема категорія - це гіперактивні і вразливі діти, для яких 20 хвилин перебування в одному положенні практично нестерпно.

Особливо важливий такий вид лікування для пацієнтів з неврологічними і психічними розладами, які не в силах самостійно виконувати потрібні інструкції.

При лікуванні зубів з наркозом, маленькі пацієнти не відчувають болю, не лякаються звуків бормашини та виду медичних інструментів, а найголовніше, після пробудження в їх пам'яті не залишиться поганих спогадів.

Слово "наркоз" давно не звучить страхітливо, а можливість його застосування в стоматології виводить її на новий, комфортний для клієнта рівень. Занурення в медичний сон здійснюється сучасними препаратами і газами, які є безпечними, легко керованими (пацієнта можна розбудити в будь-який момент) і не накопичуються в організмі. Ці препарати можуть застосовуватися для людей різних вікових категорій, включаючи новонароджених і немовлят. Наркоз такого рівня абсолютно безпечний, до того ж, всі дії виконуються анестезіологічною бригадою на чолі з лікарем-анестезіологом. Під час сну безперервно контролюються та реєструються життєво важливі показники (серцева діяльність, пульс, тиск, частота дихання, рівень кисню в крові, температура тіла).

Процес природного і м'якого засипання відбувається протягом однієї хвилини, після введення препарату, а пробудження настає через 5-15 хвилин після припинення його подачі. Перевагою є швидке відновлення свідомості, мислення і відчуття бадьорості, як після повноцінного нічного сну.

Для фахівців клініки «Медлайф Люкс» БЕЗПЕКА клієнта понад усе, тому, всі препарати і обладнання, що використовуються для проведення такого лікування, сертифіковані і відповідають міжнародним стандартам якості.

2019-08-27 06:35

Ми не зупиняємось на досягнутому!

Ми не зупиняємось на досягнутому - з вересня місяця у «МедЛайф» буде доступна послуга лікування під загальним наркозом! Ми підготували усе необхідне для вашої безпеки та комфорту! За детальною інформацією звертайтесь: т. 044-494-21-23 «МедЛайф Люкс», просп. Героїв Сталінграда, 20.

2019-08-27 06:29

Гарні новини від стоматологічних клінік «МедЛайф»!

Гарні новини від стоматологічних клінік «МедЛайф»! До ваших послуг тепер доступна якісна лабораторна діагностика. Безпосередньо на території клініки «МедЛайф Люкс» ви можете здати усі необхідні аналізи та лабораторні дослідження. За детальною інформацією звертайтесь: т. 044-494-21-23 «МедЛайф Люкс», просп. Героїв Сталінграда, 20.

2019-06-24 09:55

Чому потрібно виправляти прикус?

Красива білосніжна посмішка давно стала важливою складовою іміджу людини. Якщо природа не нагородила вас рівними зубами та правильним прикусом - виправити ситуацію допоможе лікар-ортодонт.

Порушення прикусу - досить часта стоматологічна аномалія. У нормі верхні зуби на 1/3 повинні прикривати нижні. При правильному прикусі навантаження, що виникає при жуванні, розподіляється рівномірно між усіма зубами.

2019-06-03 12:06

Вплив води на здоров’я зубів

Здоров’я людини безпосередньо залежить від хімічного складу води.

Відомий факт, що зубна емаль — це найтвердіша тканина організму. Однак варто знати, що на неї істотно впливає те, яку воду ви щодня споживаєте. Вода з незбалансованим вмістом елементів може призвести до руйнування емалі та захворювань ясен.