(044) 494-10-12
24 години +

ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА ПОРОЖНИНИ РОТА

У наших клініках приділяється велика увага професійній гігієні порожнини рота, адже гарна білосніжна усмішка – це запорука здоров’я, успіху й захоплення людей навколо.

Професійна гігієна порожнини рота – це система лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на профілактику виникнення та прогресування захворювань порожнини рота, а саме:

  • видалення м’якого нальоту;
  • видалення пігментованого нальоту, який є наслідком вживання чаю, кави, й іншої їжі, яка змінює колір зубів;
  • видалення зубного нальоту «курця»;
  • видалення твердих зубних відкладень (зубних каменів).

гигиена зубов, гигиентст

Професійне чищення зубів, зазвичай, передує всім стоматологічним процедурам і є однією з перших процедур, яку рекомендують наші лікарі.

Усі гігієнічні процедури проводять лікарі-гігієністи.

Маніпуляції проводяться з використанням системи Air-flow, з допомогою якої видаляється м’який наліт, що утворюється від куріння, вживання кави, чорного чаю або їжі, яка змінює колір зубів. Для цієї процедури використовується спеціальний порошок соди із сильним струменем води і стисненого повітря. З допомогою ультразвукового апарату видаляються надясенні й підясенні тверді зубні відкладення (зубний камінь). Видалення м’якого нальоту й полірування зубів після видалення зубного каменю відбувається з допомогою щітки і спеціальних паст.

Завершується професійна гігієна аплікацією на зуби з фторомісним гелем і, у разі потреби, з протизапальними препаратами на ясна.

Також професійна гігієна вкрай необхідна в комплексі догляду після проведення імплантації зубів, для профілактики їхнього відторгнення.

Лікарі-гігієністи клінік Medlaif докладно розповідають клієнтам, як правильно доглядати за порожниною рота, навчають методикам чистки зубів, допомагають підібрати зубну щітку й зубну пасту.

Ремотерапія (ремінералізувальна терапія)комплекс заходів (процедур), спрямованих на відновлення мінерального складу емалі зуба.

Ця процедура рекомендована після зняття брекет-системи, під час лікування карієсу на стадії плями, у разі підвищеної чутливості зубів, після проведення відбілювання зубів і т. ін.

Герметизація фісур – процедура застосовується під час прорізування постійних зубів, для профілактики розвитку карієсу в природних заглибленнях (фісурах) на жувальній поверхні зубів. Вона дає змогу надійно прикрити від накопичення залишків їжі природні заглиблення зубної емалі, обороняти  зуби від каріозного ураження.

Пам’ятайте!

Своєчасна гігієна порожнини рота – необхідна умова здорової і вродливої усмішки!

Відео. Зубна паста. Як її правильно вибрати.