(044) 494-10-12
24 години +
  • c yablokom
  • devochka
  • chotenka
  • malchik
  • pogelaya
  • rrrfff

Клініка «Еліт»

вул. Деревлянська, 10 тел. 238-66-26,
230-84-04, 067-232-28-42
Дізнатися ціни

Клініка Medlaif ЕЛІТ на Лук’янівці створена за класичною схемою бізнес-обслуговування, з традиційним для Medlaif профільованим прийманням. Клініка зручно розташувалася на вулиці Деревлянська, в 15 хвилинах пішої ходи від станції метро «Лук’янівська» і 10 хвилинах від станції метро «Дорогожичі».

Кожен кабінет Medlaif ЕЛІТ – це міні-клініка, обладнана всім необхідним, аж до рентген-установки (у клієнта немає потреби покидати крісло для рентгенівського знімку).

Також у стоматологічні прилади вбудовані комп’ютери з рідкокристалічними моніторами й відеокамерами, які дають змогу клієнтам візуально визначити необхідність запропонованих лікарем процедур, подати свої пропозиції щодо формування форми, кольору майбутньої усмішки й оцінити якість виконаних робіт.

У нас застосовуються матеріали лише найвищої якості, що, без сумніву, впливає на цінову категорію послуги. Своїм клієнтам ми не пропонуємо альтернативні матеріали, які не відповідають класу виконуваних робіт.

Особливу увагу приділено рівню діагностики, яка проводиться з допомогою дентального томографа, і новим технологіям, які вже зарекомендували себе на практиці.

Також ми пропонуємо нову форму знеболювання. Пацієнт не бачить звичного шприца. Анестетик вводиться комп’ютерною системою безболісно: це не спричиняє дискомфорту та дуже добре використовується під час лікування дітей. Ця система є ексклюзивною в Україні й поки застосовується тільки в клініці Medlaif ЕЛІТ.

Ми знаємо, клієнти стоматології на Лук’янівці Medlaif пишаються «голлівудськими» усмішками, створеними руками наших фахівців. І впевнені, що нові пацієнти гідно оцінять виконану роботу й рівень нашого професіоналізму.

Дізнатися ціни

Відгуки

Ольга
Хочу поблагодарить Дяченко Янину из Эталона за ее высокий профессионализм, внима...
Ірина
Все дуже сподобалося, нічого зайвого не нав'язували, доктор все зробила дуже якісн...
Екатерина
Хочу сказать спасибр Федоровой Яне Юрьевне!!!ПРишли с сыном, катастрофически боит...
Всі відгуки →