Основні фактори, що впливають на здоров'я дитячих зубів - це якісний щоденний догляд, пильну увагу батьків до будь-яких змін в порожнині рота дитини, і створення культури відвідування лікаря стоматолога.

Жувальної-мовний апарат формується в ранньому дитинстві. З 3-х років дітям можна планово проводити професійні гігієнічні процедури, профілактичне лікування і зміцнення емалі молочних зубів.

У перший раз прийдіть до дитячого стоматолога без дитини: так ви не будете травмувати дитячу психіку зайвий раз і зможете спокійно обговорити з доктором проблему, а також спланувати лікувальні заходи. На сьогоднішній день можливості стоматології дозволяють максимально знизити біль і напругу дитини під час відвідування стоматологічного кабінету, а персонал зможе встановити довірчі відносини з малюком, перетворить лікування в гру, забезпечить заряд позитивних емоцій.

При першому відвідуванні дитячого стоматолога, дитини навчать правильній гігієні порожнини рота, дадуть поради батькам, як зберегти зуби здоровими, проведуть огляд і професійну гігієнічну чистку. Саме перші відвідини і склалося враження налагодить подальший контакт зі стоматологом.

Регулярне відвідування стоматолога дитиною допоможе своєчасно виявити початковий карієс або пошкодження емалі і вибрати оптимальний варіант лікування, що дозволить уникнути раннього видалення зуба. Відсутність хоча б одного зуба в дитинстві, коли формується щелепу, може спровокувати неправильне розвиток щелеп і сформувати аномальний прикус у дитини. Важливо вчасно виявити відхилення у розвитку зубощелепної системи і скорегувати їх.

Ми гарантуємо, що перебування дитини у дитячих стоматологів в клініках «Медлайф» пройде без стресу для нього і батьків, а професійний підхід подарує позитивні враження і запобіжить страх перед стоматологом в майбутньому.